Hizmetlerimiz

Mühendislik
Çevre Yasası gereği; özellikle talaşlı imalat yapan fabrikaların talaşlarının fabrika dışına gönderilmeden yağ ve emülsiyondan arındırılması gerekmektedir. Bu sebeple, son dönemlerde talaşın sevkıyatı ve soğutma sıvısından arındırılması büyük önem kazanmıştır.
Knoll Merkezi Sistemleri projelendirilirken; fabrikalardaki makinaların yerleşim planlarına ve müşterilerimizin özel isteklerine göre en uygun ve en verimli şekilde bir akış rotası oluşturulup, merkezi sistemin mükemmel hale getirilmesi sağlanmakta ve projenin onaylanmasından sonra ise projenin gerçekleşmesi için gerekli bilgi akışı sağlanmaktadır.

Transfer, Süreç takibi & Kurulum
Projenin onaylanmasından sonra üretilecek olan Knoll merkezi sisteminin, müşteriye güvenli bir şekilde transferinin sağlanması, tüm aşamalarda süreç takip edilip, durum bilgilendirmesi yapılması ve verilen termin süresine uygun hareket ederek servis mühendislerimiz tarafından tesise montajının yapılması sağlanmaktadır.

Servis
Kurulan tesislerde oluşabilecek arızaların giderilmesi için servis elemanlarımızla koordineli bir şekilde çalışılarak problemin çözülmesinin sağlanması. Gerek kendi Knoll tesisimiz, gerekse benzeri tesislerde kullanılan pompa/lar veya ihtiyaç duyulan gerekli endüstriyel yedek parçaların tedariği hızlı ve güvenli bir şekilde sağlanmaktadır.